کارند+

کارند+ پلتفرمی است که در آن می توانید  فعالیت های فکری گروه معماری کارند را دنبال کنید. این مطالب شامل نوشته ها، مصاحبه ها و ترجمه های چند رسانه ای است که توسط ما انجام میشود. نگاه ما در  کارند+ انتفاعی نیست، لذا استفاده از مطالب صفحه یا بازنشر آن باذکر منبع بلامانع است. همچنین می توانید کارند+ را در اینستاگرام ما دنبال کنید.

همکاری با کارند+

ما برای پیشبرد مطالعات مان راغب به همکاری با شما هستیم. اگر احساس می کنید پروژه فکری شما در معماری با ما هم در یک راستا قراردارد می توانید با ما تماس بگیرید.

کتابخانه ها

طبق تعریف یونسکو، کتابخانه نهادی است دربرگیرنده مجموعه‌ای منظم از کتاب و نشریات ادواری یا هر نوع مواد دیداری-شنیداری یا گرافیکی دیگر، همراه با خدماتی که توسط کارکنان آن به منظور تسهیل استفاده از این مواد در جهت برآورده ساختن نیازهای اطلاعاتی، پژوهشی آموزشی یا تفریح مراجعان ارائه می‌شود.

کافه ها و رستوران ها

کافه ای بسیار دلچسب، گرم، تمیز و دوستانه بود. من کت ضد آب قدیمی و کلاه پشمی‌ام را آویزان کردم تا خشک شود و بعد یک کافه لاته سفارش دادم. پیشخدمت قهوه را آورد، من دفتر و قلم خود را از جیب کت بیرون آوردم و شروع به نوشتن کردم.

کشاورزی شهری

کشاورزی شهری یکی از موضوعاتی است که در طراحی برخی از پروژه های خود مانند مرکز اجتماعی شهر جدید صدرا، مجموعه تفریحی غار علی صدر ، پل باغ نیایش و پارک هفتم تیر یزد مد نظر قرار داده ایم. موضوعی که توجه به آن می تواند فضای شهری ای جذاب و تعاملی برای شهروندان ایجاد نماید.

معماری معجزه نمی کند

 مروری بر تکنیک ساخت خاک کوبیده در بازسازی پس از سانحه نویسنده مقاله: علی شریعتی، زهرا سربندی، رضا عابدی این مقاله در فصلنامه معماری و فرهنگ شماره پنجاه و شش منتشر شده…
فهرست