کارند+

کارند+ پلتفرمی است که در آن می توانید  فعالیت های فکری گروه معماری کارند را دنبال کنید. این مطالب شامل نوشته ها، مصاحبه ها و ترجمه های چند رسانه ای است که توسط ما انجام میشود. نگاه ما در  کارند+ انتفاعی نیست، لذا استفاده از مطالب صفحه یا بازنشر آن باذکر منبع بلامانع است. همچنین می توانید کارند+ را در اینستاگرام ما دنبال کنید.

همکاری با کارند+

ما برای پیشبرد مطالعات مان راغب به همکاری با شما هستیم. اگر احساس می کنید پروژه فکری شما در معماری با ما هم در یک راستا قراردارد می توانید با ما تماس بگیرید.

شهرسازی تاکتیکی

مفهوم شهرسازی تاکتیکی در سال 2011 توسط عده‌ای از شهرسازان جوان مانند مایک لیدون و آنتونی گارسیا به منظور اقدام کوتاه‌مدت، و تغییر طولانی‌مدت در آمریکای شمالی مطرح شد. شهرسازی…

تم پارک‌ها

پروژه Open Air Exhibition Grounds of the Estonian Road Museum که در روستایVarbuseدر کشور Estonia واقع شده توسط معمار Salto AB طراحی شده است.

تم پارک‌ها

پارک های چند عملکردی

پارک‌های چند عملکردی پارک‌هایی‌اند که برخلاف پارک‌های رایج در شهر که صرفا فضایی برای کسب آرامش، استراحت و ورزش محسوب می‌شوند، چند عملکرد را گرد هم می‌آورند. این پارک‌ها فضایی…

مطالعه فضاهای همگانی با بهره گیری از تکنیک یان گل

گروه معماری گل یکی از پیشروان طراحی شهری مردممحور در سطح جهان بوده و در بیش از ۵۰ کشور و ۲۵۰ شهر در سراسر جهان پروژه دارد. هدف این گروه ساخت شهرهایی برای مردم بوده و رویکردی برای مطالعه فضاهای همگانی و خدماتی در مقیاسهای مختلف، از چشماندازهای استراتژیک تا طراحی و اجرا ارائه میدهد.

فهرست